Ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин
Або ви можете зателефонувати нам
+38 (096) 4888 393
Калькулятор генерації сонячної електростанції.Він допоможе зрозуміти:

1. скільки може виробити ваша сонячна електростанція за рік ?
2. скільки ви зможете економити ?
3. як швидко повернуться інвестовані гроші ?

Даючи відповіді на вищезазначені питання Ви можете самостійно прорахувати скільки зможете заробити за рік.

Не варто забувати, що сонячна електростанція – це інвестиція в майбутнє !!!
* Увага! Всі результати є орієнтовними і можуть відрізнятися на ± 5-10% від наведених вище розрахункових значень. Генерація сонячної електростанції залежить від багатьох чинників таких як, бренд і тип використовуваного обладнання. Для отримання індивідуального прогнозу генерації, будь ласка, звертайтеся в компанію ЕкоТехно Інновації.
зберегти дерев і палива
зменшити виброси CO2 і NOx SOx
Використання даної станції дозволить:
Розрахунок для приватного будинку
Ваш тариф на електроенергію
Ваш тариф на електроенергію
Розрахунок для бізнесу
Доцільно ставити СЕС для власного споживання лише при умові, якщо :
1. споживання більше в 2 рази від генерації
2. Вам не вистачає виробничих потужностей
Також враховуйте, що поки ви будете отримувати стабільний дохід згідно «зеленого» тарифу, звичайний тариф на електроенергію в країні буде збільшуватися.
Плануючи покупку сонячної електростанції, дуже важливо точно виконати розрахунок сонячних батарей для приватного будинку. Правильна оцінка співвідношення витрат і вироблення електроенергії в ваших умовах дуже важлива - від цього залежить і бюджет, необхідний для реалізації проекту, і термін окупності СЕС, і потенційна можливість заробітку за рахунок реалізації електрики за «зеленим тарифом».

Типовий калькулятор сонячних батарей, це програма, яка працює на основі призначених для користувача даних. Це означає, що всю вихідну інформацію ви вводите в неї самостійно - для цього потрібно максимально точно оцінити ситуацію.

Як правило, калькулятор сонячної станції враховує:
- Місце розташування об'єкта.
- Орієнтацію сонячних панелей.
- Тип установки.
- Наявність трекера і т.д.

Для розрахунку економічної ефективності беруться усереднені дані про енергоспоживання будівлі влітку і взимку. Онлайн калькулятор сонячних батарей виконує розрахунки і видає результат, що дозволяє оцінити - наскільки перспективною (і підйомної у фінансовому плані) буде установка СЕС в вашому конкретному випадку.

Фахівці компанії EcoTechno Innovation розробили власний калькулятор сонячної електростанції, що враховує основні фактори, що впливають на ефективність її роботи і термін окупності. Переваги цієї програми - простота використання і висока точність розрахунку.

Щоб скористатися калькулятором сонячних панелей, вам достатньо вказати:
-Область, в якій знаходиться будинок.
- Напрямок ската даху або наземної геліосистеми по сторонах світу.
- Характеристики геліоелектростанції - кут нахилу панелей і проектну потужність.
- Тип монтажу - покрівельний або наземний.
- Наявність трекера (одно- або двовісний).

Також для розрахунку потрібні дані про плановане підключенні до «зеленим тарифом», вартості електроенергії в вашому регіоні і рівні споживання взимку / влітку. Всі ці дані можна вказувати орієнтовно - але чим точніше буде інформація, тим об'єктивніше буде підсумкова картина.

Розроблений нами калькулятор сонячної електростанції не просто показує сумарний результат по виробленню енергії і графік вироблення в різні періоди. З його допомогою ви можете оцінити плановані витрати (при їх обчисленні враховуються актуальні ціни на устаткування і вартість послуг з монтажу). А головне - зрозумієте, через який час інвестиції в купівлю СЕС окупляться.

Втім, незважаючи на високу точність програми, варто врахувати, що будь-який онлайн-розрахунок сонячних батарей для приватного будинку може носити лише попередній характер.

Точні розрахунки ми виконуємо індивідуально і направляємо вам за запитом (для цього достатньо заповнити форму під результатами роботи калькулятора). Крім того, наші фахівці можуть надати вам всі необхідні консультації як для попереднього розрахунку геліоелектростанції, так і для прийняття рішення про покупку і монтажі системи на базі сонячних панелей.
ТОВ "ЕкоТехно Інновації"
ТОВ "ЕкоТехно Інновації"
м.Запоріжжя вул.Каховська 3
+38 096 4888 393
+38 099 2888 393
E-mail: info@eti.in.ua
Made on
Tilda