Мы перезвоним Вам в течение 5 минут
Или вы можете позвонить нам
+38 (096) 4888 393СКОРО ТУТ ВИ ЗМОЖЕТЕ САМІ ЗІБРАТИ СВОЮ СЕС
Fronius International
У 1945 році Гюнтер Фроніус (1907-2015) та його дружина Фрідль створили Fronius International GmbH у Петтенбаху. Гюнтер Фроніус займався розробкою систем зарядки акумуляторів в електротехнічному бізнесі.
Бізнес-підрозділ " Сонячна енергія " займається фотоелектрикою з 1992 року і розробляє та виробляє високоефективні інвертори для підключених до мережі фотоелектричних систем потужністю від 1 кВт. Асортимент продукції доповнюється компонентами для системного моніторингу , візуалізації та аналізу даних - усі вони доступні як окремі доповнення до продуктів.
У 2001 році Fronius відкрив завод у місті Петтенбах, місті, в якому компанія розпочала свою діяльність. Логістично-виробнича площадка в Саттлетті була відкрита в 2007 році. З захопленням американського ринку між 2002 і 2007 роками компанія закріпилася за межами Європи.

Сайт Fronius
SolarEdge Technologies, Inc.
Штаб-квартира Герцлія , Ізраїль
SolarEdge був заснований в 2006 році Гаєм Селлою, першим генеральним директором та головою, Ліором Хандельсманом, віце-президентом з питань стратегії та розвитку бізнесу, Йоавом Галином, віце-президентом з досліджень і розробок , Меїром Адестом, віце-президентом Core Technologies та Аміром Фішеловим, головним архітектором програмного забезпечення.
Компанія SolarEdge винайшла інтелектуальний інвертор, який змінив спосіб вироблення і управління енергією в фотоелектричних установках. Подолавши недоліки звичайних інверторних систем, він дозволяє значно збільшити виробництво електроенергії, забезпечуючи при цьому її максимальне заощадження.
Для роботи інверторів SolarEdge обов'язковим є застосування оптимізаторів напруги, які можуть бути використані як для однієї так і відразу для двох панелей. З технологією від Solar Edge слабші модулі не впливають на модулі з кращою продуктивністю. Таким чином, Solar Edge мінімізує ваші втрати енергії через невідповідність між різними модулями - забезпечуючи максимальну генерацію електроенергії від кожного з них.

Переваги інвертора SolarEdge

Основною перевагою систем з інверторами SolarEdge є велика продуктивність системи і, відповідно, більша прибутковість. Так як кожна окрема панель працює незалежно від інших часткові затінення не приведуть до втрати продуктивності всього стринга. Також це означає, що зараз не обов'язково все панелі розташовувати в єдиній площині, з інверторами SolarEdge сонячні батареї можна розташовувати різних площинах і орієнтаціях, що в свою чергу дозволяє встановити більше панелей на дахах


Проектування СЕС
Проектування СЕС тільки, здається простим завданням. Комп'ютерна модель дозволяє отримати візуальну картинку майбутньої станції і розміщення. Враховуються режими її використання і варіанти роботи, виконується розрахунок всіх параметрів станції.
Побудова моделі вирішує відразу кілька завдань. Всі розрахунки виконуються з урахуванням тривалих термінів служби станції, як правило, це 25-30 років.
Необхідно вийти на беззбитковість електростанції, визначити мінімальні терміни за які вона окупиться.
Важливо зробити всі розрахунки з високою точністю, так як будь-які помилки в розрахунках і побудові моделі можуть привести до істотного зниження ефективності.
Продаж обладнання
Сонячні панелі і супутнє обладнання для СЕС постійно дешевшає, а його продуктивність зростає.
За більш, ніж 5 років роботи на ринку автономного та резервного електропостачання ми виробили критерії відбору кращого обладнання, і пропонуємо нашим клієнтам обладнання високої якості за оптимальними цінами.
Ми маємо прямі контакти з виробниками обладнання, яке пропонуємо, тому завжди можемо забезпечити швидку технічну підтримку і вирішення виникаючих проблем.
Продукція цих виробників і постачальників використовується при комплектації систем енергопостачання, яку Ви можете замовити через наш Інтернет-магазин.СКОРО ТУТ ВИ ЗМОЖЕТЕ САМІ ЗІБРАТИ СВОЮ СЕС

Конструктор СЕС

Made on
Tilda