ІНВЕРТОРИ ДЛЯ СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

Ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин
Або ви можете зателефонувати нам
+38 (096) 4888 393
ІНВЕРТОРИ ДЛЯ СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

Основне завдання сонячної електростанції - забезпечення енергопостачання житлового будинку або промислового об'єкту (або автономно, або в якості дублюючої системи разом зі звичайною електричною мережею). Саме для вирішення цього завдання підбирається все обладнання, і в комплекс пристроїв - крім власне сонячних батарей - обов'язково включається інвертор.

Які функції виконує інвертор

Інвертор для сонячних батарей - це прилад, основною функцією якого є перетворення електричного струму. Сонячні панелі генерують постійний струм, який підходить для зарядки акумуляторів, але не підходить для живлення приладів включених в мережу. Щоб на виході отримати струм з потрібними значеннями, тобто змінний, 220В / 50Гц, використовується інвертор.

Прилади працюють за єдиним принципом, але відрізняються по конфігурації вихідного сигналу:

  • Пристрій з чистим синусоїдальним сигналом коштує дорожче, але при цьому він універсальний - від нього можна живити будь-яку техніку.
  • Моделі з квазісінусоідальние (модифікованим синусоїдальним, «меандрові») дешевше, але вони несумісні з трансформаторами або асинхронними двигунами. Відповідно, їх не можна використовувати в якості джерел живлення для деяких побутових насосів, пральних машин або холодильників.
Види інверторів

Вибираючи інвертор для сонячних панелей , важливо визначитися з типом відповідного пристрою. Якщо основним джерелом енергії виступає сонце - то в систему зазвичай вбудовують автономну модель з досить ємним акумулятором.

Але частіше геліоелектростанцію застосовують в якості дублюючої системи. З цієї причини мережеві і гібридні пристрої користуються великим попитом.

1. Мережеві

На відміну від автономного, мережевий інвертор для сонячних батарей, використовується там, де потрібно синхронізувати роботу автономного генератора (панелей на даху будинку) з роботою енергомережі. Енергія, вироблена панелямии, не накопичується в акумуляторах, а подається в мережу, забезпечуючи харчування підключеного обладнання.

2 . Гібридні

Гібридний інвертор для сонячних батарей - це більш універсальне рішення, що дозволяє максимально гнучко підходити до енергопостачання будинку. Наявність акумулятора дозволяє не тільки подавати енергію в мережу, але й накопичувати її, компенсуючи нестачу на випадок відключення живлення. Установка гібридної моделі забезпечує максимальну автономність, але висока вартість робить такі прилади малорентабельними.

3. Промислові

До групи промислових моделей зазвичай включають пристрої всіх трьох типів, але більша частина представлена мережевими моделями. При збереженні загального принципу роботи вони відрізняються від побутових і напівпромислових виробів потужністю і ресурсом.На що звертати увагу при виборі?

Вибираючи прилад для перетворення струму від сонячної електростанції, потрібно враховувати наступні характеристики:

  • Робоча напруга мережі (220/380 В).
  • Споживану потужність (дуже бажаний запас приблизно в 15% від номінального максимуму - це дозволить компенсувати скачки потужності при включенні приладів).
  • Ефективність захисту від зовнішніх факторів (волога, пил).
  • Ефективність захисту електричної схеми пристрою.
До важливих параметрів також відносять ККД, можливість перебування в режимі очікування і температурний діапазон.

Які інвертори ми встановлюємо?

У каталозі компанії EcoTechno Innovation представлені інвертори для сонячних панелей з різними робочими характеристиками. Основу асортименту складають мережеві моделі від визнаних лідерів ринку:

  • Huawei
  • Fronius
  • Solis
  • Sunny Tripower
Ви можете придбати моделі різної потужності, тому без проблем підберете, як обладнання для невеликого домоволодіння, так і комплект пристроїв для підтримки роботи потужної фото електричної станції, що компенсує енергію на промисловому об'єкті.

Доставка і установка від EcoTechno Innovation

Перетворювачі струму для сонячних електростанцій, куплені в нашій компанії, в найкоротші терміни доставляються за вказаною вами адресою. Зв'язавшись з представником компанії, ви можете домовитися про зручний вам спосіб транспортування придбаного обладнання та узгодити інші нюанси.

Також ми пропонуємо послуги з підключення обладнання і монтажу фотоелектростанцій «під ключ». Довіряючи установку обладнання фахівцям нашої компанії, ви отримуєте гарантію правильного підключення системи - а це, в свою чергу, буде запорукою стабільного енергопостачання об'єкта і страховкою від всіх можливих ризиків.
Made on
Tilda