Новий рейтинг виробників сонячних панелей: що вибрати?

Ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин
Або ви можете зателефонувати нам
+38 (096) 4888 393
Новий рейтинг виробників сонячних панелей: що вибрати?

Як і будь-яка високотехнологічна сфера, область альтернативної енергетики постійно розвивається. За останні роки ринок сонячної енергетики зазнав значних змін, з'явилося безліч компаній-одноденок, а світові гіганти виробництва сонячних панелей переглянули деякі технології свого виробництва. Наша компанія йде в ногу з часом і намагається максимально допомогти своєму клієнтові з вибором. Тому представляємо вашій увазі оновлений рейтинг кращих виробників сонячних панелей.

Для початку слід сказати, що всі виробники сонячних модулів по загальносвітової класифікації діляться на три класи. Умовно назвемо їх Клас 1, Клас 2 і Клас 3 (в світових рейтингах вони зустрічаються під назвами Tier 1, Tier 2, Tier 3). Так в чому ж їх відмінності один від одного і як зробити правильний вибір? Давайте розбиратися.

Клас - Tier 1

Це клас топових брендів, які займають лідируючі місця в світовому рейтингу завдяки відмінній репутації та високій якості продукції, що виробляється. Слід зазначити, що дані компанії не просто займаються складанням панелей, які були випущені на ринок іншими заводами, а виробляють свою продукцію, що називається, «з нуля» - від вирощування кремнієвих пластин і до збірки кінцевого модуля. І на кожному етапі виробництва здійснюється суворий контроль якості. Крім іншого, як правило, компанії, що відносяться до Класу 1, присутні на світовому ринку не менше п'яти років, а це досить знаковий і важливий показник. Ну і, звичайно ж, гарантійний термін служби їх сонячних батарей говорить сам за себе.

Необхідно зауважити, що деякі компанії даного класу виробляють свою продукцію в Китаї, що абсолютно не має вас лякати, так як обладнання заводу в азіатських країнах значно здешевлює виробничий процес, але жодним чином не впливає на якість кінцевого результату.

Нижче наведено таблицю компаній-виробників Tier 1, згідно міжнародного рейтингу від дослідницької організації Bloomberg NEF.

Даний рейтинг ґрунтується на потужностях компаній і мегаватах вироблених за рік. Лідерами залишаються все ті ж китайські гіганти, як Jinko Solar ,Trina Solar i Canadian . Не відстають за показниками JA Solar і Longi .

Активно розвиваються компаніями з десятки кращих є Risen Energy , Talesun , Suntech і Seraphim , заводи яких також перебувають в Китаї.

Вибираючи будь-який фотомодуль цих компаній ви можете не переживати за надійність, якість і гарантії. А на сайті нашої компанії представлений весь асортимент даних виробників.

Клас - Tier 2

Цей клас - перехідна ланка між Класом 3 і Класом 1. Вони існують на ринку альтернативної енергетики від двох років, мають значний потенціал для зростання і розвитку в даній сфері, проте поки не володіють належним досвідом і технологічним оснащенням.

Клас - Tier 3

До 90% сучасного ринку. Найчастіше, це компанії, що займаються складанням готових елементів сонячних батарей. Виробництво у них не автоматизовано, перевага віддається ручної праці, що не виключає горезвісний «людський фактор», а власної дослідницької діяльності не приділяється належної уваги.

З турботою про Вас і природу, «ЕкоТехно Інновації»

Made on
Tilda