Рейтинг кращих сонячних інверторів

Ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин
Або ви можете зателефонувати нам
+38 (096) 4888 393
У попередній нашій статті ми вже ознайомилися з рейтингом кращих виробників фотомодулів. Але, дуже важливим елементом, так би мовити «серцем» сонячної електростанції, є саме сонячний інвертор.

При виборі комплектуючих для сонячної установки, хочеться не тільки якісне обладнання, яке буде працювати довго і ефективно, але і, звичайно ж, як можна дешевше за ціною.

Так, в спробі заощадити на сонячних панелях і інверторах, можна згодом одержати не дуже привабливий результат роботи всієї станції, і її недовговічність в експлуатації.

При консультуванні своїх клієнтів, а також в попередніх прорахунках, фахівці ЕкоТехно Інновації намагаються підібрати кращі варіанти, звичайно ж, пропонуючи кілька різних версій по ціновій категорії.

Рейтинги світових виробників сонячних інверторів

У цій статті ми хочемо ознайомити своїх клієнтів, і всіх кому цікава тема сонячної енергетики, з рейтингом світових виробників сонячних інверторів.

Американська компанія GTM Research оприлюднила звіт "The Global PV Inverter and MLPE Landscape 2016", в якому наведені графіки за показниками оборотів і проданих потужностей.

Рейтинг виробників інверторів по оборотам і прибутку 2016
Топ 10 виробників інверторів з продажу на 2016
Про що нам говорять рейтинги виробників

Отже, за останні 2 роки в лідери по мегаватному обороту вирвалися компанії Huawei і Sungrow, змістивши гіганта і фундатора всіх інновацій компанію SMA. Що ж, китайські технології і масштабність вражають, що дозволило їм перевершити навіть непорушну німецьку якість і сервіс.

У наступному рейтингу представлена таблиця, де зібрані різні показники, але особливо важливим є перший - це показник якості. Як видно найвищий бал у компанії SMA (9.3). Компанії Huawei і Sungrow не представлені в ній зовсім.Які основні критерії вибору інвертора?

 1. В першу чергу, необхідно визначитися із загальною потужністю станції в кіловатах.
  Якісь виробники мають, наприклад, 10, 12, 17 і 30 кіловатні інвертора, а інші можуть не мати таких номіналів. Так компанія Fronius не випускає 30 кВт інвертора, тому тут потрібно об'єднати 2 інвертора, що абсолютно нормально. Додатковим плюсом в певних інверторах є допуск по навантаженню. Це означає, що можна під'єднати до інвертору на 20-40% більше фотомодулів ніж номінал інвертора, що звичайно дасть приріст по генерації.
 2. Також, важливим моментом є зручність експлуатації інвертора.
  Так, наявність Wi-Fi моніторингу полегшує будь-які взаємодії з інвертором. Ви можете відслідковувати роботу інвертора в онлайн режимі, бачити генерацію, а також всі дані по його роботі зберігаються в хмарі і особистому кабінеті. Але не всі інвертора мають вже вбудований моніторинг і навіть можливість приєднання як такого взагалі. Обов'язково звертайте на цей момент увагу.
 3. Третім важливим критерієм вибору перетворювача для сонячної станції є гарантії від виробника.
  Уважно ознайомтеся з умовами гарантії для конкретного виробника. На інвертора зазвичай дається гарантія від виробника 5 років. Але на деякі бренди може бути і 7 років - Fronius і 12 років - SolarEdge. Також може бути варіант продовження гарантії за додаткову оплату. Не нехтуйте цим питанням, вважаючи, що в нашій країні гарантії не працюють. Все працює. Тільки купувати обладнання слід, звичайно ж, у зареєстрованих компаній які працюють з офіційними представниками.
 4. Важливим моментом підбору сонячного інвертора є кількість стрінгів в ньому.
  Від їх кількості залежить те, на скількох площинах ви можете встановити сонячні батареї і під'єднати до інвертору. Наприклад, якщо у вас 2 кровлі з різним кутом нахилу, то інвертор з 1 стрінгам вам не підійде.
Яких виробників інверторів найчастіше вибирають?

 • З ряду недорогих інверторів це китаєць Solis. Ці інвертора представлені в хорошій номінальної потужності і мають 30 кВт модель. Також до них можна встановити моніторинг;
 • Трошки дорожче йде теж китаєць Huawei. До нього додатково також можна докупити моніторинг, а 33KTL-A версія має дуже хорошу можливість перевантаження фотомодулями до 40кВт;
 • Австрійські інвертора Fronius також користуються популярністю серед тих, хто готовий вкласти трохи більше в сонячну станцію при цьому отримати високу якість і можливість розширення гарантій + відмінний сервіс;
 • Одним з кращих можна вважати інвертор Ізраїльського походження компанії SolarEdge. Одні з найбільш безпечних в експлуатації, розширений моніторинг і за рахунок оптимізаторів збирає максимальну потужність з кожної панелі. Вам не потрібно турбуватися про затінення однієї панелі в стрінгу, нерівномірному забрудненні або про не синхронну деградацію панелей. І на опимізатори виробник дає гарантію 25 років!!!!
Які інвертора рекомендуємо ми?

Науковий і стратегічний підхід компанії SolarEdge, якість і гарантії австрійців з їх інверторами Fronius висувають їх у лідери, але китайці з Huawei і Solis не поступаються.

Фундаментальний підхід ізраїльтян з їх продуктом SolarEdge, якість і гарантії австрійців з їх інверторами Fronius, але й китайці з Huawei і Solis не поступаються, тому цих виробників ми радимо.
Також наявність моніторингу зі своїм обліковим записом в інтернеті набагато покращує роботу з обслуговуванням інвертора, швидке і якісне реагування на будь-які неполадки, і якісне їх усунення.

Проводити оцінку і давати аналіз даних звітів в праві кожен особисто.
Ну а думку фахівців ЕкоТехно Інновації Ви завжди можете дізнатися, зв'язавшись з нами за вказаними телефонами або ж залишивши заявку.

Співпрацюйте з кращими, вибирайте усвідомлено.

ЕкоТехно Інновації допоможуть підібрати індивідуальні рішення для Вашої сонячної станції!

З турботою про Вас і природу, ЕкоТехно ІННОВАЦІЇ

Made on
Tilda