Сонячна енергетика в Дніпропетровську

Ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин
Або ви можете зателефонувати нам
+38 (096) 4888 393
За темпами установки сонячних батарей Дніпропетровськ (і Дніпропетровська область) є одним з чільних місць в Україні. Незважаючи на не найкраще географічне положення (в ряді регіонів кількість інтенсивність освітлення вище) жителі області оцінили потенціал геліоенергетики в повній мірі.

Продуктивність сонячних електростанцій

Установка сонячних батарей в Дніпропетровську може виконуватися для вирішення декількох завдань:

  • Забезпечення автономного енергопостачання приватного будинку або промислового об'єкту.
  • Вироблення електроенергії за «зеленим тарифом».
Сучасні фотоелектростанції можуть забезпечити потужність від 0,5 кВт до декількох МегаВат (МВт). Але якщо ви плануєте генерувати електрику для продажу державі, то потужність системи повинна знаходитися в межах 10-30кВт (обмеження дійсні для приватних осіб).

Особливості оформлення документів в Дніпрі

При установці сонячних батарей в Дніпропетровську для генерації електрики і його продажу за «зеленим тарифом» необхідно оформити всі документи. Для цього в банку відкривається розрахунковий рахунок для отримання виплат і подається заявка в ДТЕК Дніпрообленерго.

При необхідності всі турботи про оформленню документації можуть взяти на себе фахівці нашої компанії.

Головні вигоди від сонячної електростанції

Використання альтернативних джерел енергії в Дніпропетровську забезпечує такі вигоди:

  • Мінімізацію забруднення навколишнього середовища.
  • Забезпечення автономного енергопостачання будинку або іншого об'єкта.
  • Отримання прибутку від реалізації надлишків електрики (середній термін окупності інвестицій - до 3,5 років).
Наші пропозиції по монтажу та оформленню

ТОВ «ЕкоТехно ІННОВАЦІЇ» займається продажем устаткування для альтернативних електростанцій: батарей, інверторів, трекерів і т.д. Також наші майстри можуть виконати повний цикл монтажних робіт, змонтувавши систему «під ключ».


Саме така схема роботи буде оптимальною: ми допоможемо вам підібрати обладнання, встановимо його, і після завершення пусконалагоджувальних робіт забезпечимо проходження всіх реєстраційних процедур. Крім того, ви в будь-який момент можете звернутися до нас для профілактики і ремонту устаткування.

Доставка і установка сонячних електростанцій в Дніпропетровську

Купуючи батареї і інші елементи СЕС в нашому інтернет-магазині ви можете замовити їх доставку в Дніпро для самостійного монтажу. Якщо ж ви плануєте доручити монтаж нашим фахівцям - все обладнання буде доставлено на об'єкт безпосередньо до погодженої дати.

Залишити заявку на прорахунок вартості та обсягу електрики, що виробляється можна на головній сторінці нашого сайту - Головна

Made on
Tilda