Сонячні електростанції - купівля і встановлення

Сонячні електростанції - покупка і установка

Сонячні панелі у себе вдома в ХХI столітті вже не є чимось незвичайним. Всі необхідні елементи, а також послуги монтажу для сонячної установки, легко замовляються в інтернет-магазинах.

Компанія «ЕкоТехно Інновації» надає повний комплект послуг та набори обладнання для сонячних електростацній.

У наш час людству необхідна велика кількість енергії, а природні запаси традиційного палива (вугілля, газ, ядерне паливо) вичерпуються. Виникає необхідність в альтернативних відновлювальних видах отримання енергії: сонячна, вітрова та біомаса.

Сьогодні, такі установки відновлюваної енергетики, є порятунком для господарств, які не мають підключення до мережі, а також зіткнулися з частими відключеннями, перебоями.

Переваги сонячних станцій і батарей:

  • безшумність;
  • екологічність;
  • простота.
Всі ці характеристики застосовні для експлуатації станцій на дому, на дачі і магазині, а також на інших різних підприємствах приватних і юридичних осіб.

Також варто виділити таку перевагу, як можливість використання системи для комерційного виробництва енергії, і подальшого продажу в мережу за зеленим тарифом. Якщо розглядати установку як джерело додаткового доходу, то термін окупності фотоелектричної системи в середньому від 3,5 до 6 років. Термін експлуатації 25-30 років. Варто звернути увагу, що вартість одного кВт електроенергії виробленої сонячною батареєю за 20 років, в 10 разів нижче, вартості за яку споживачі купують енергію з мережі.

З ЕкоТехно Інновації Ви можете придбати комплектуючі для сонячної електростанції і встановити самостійно, а також можете замовити послугу монтажу для будинку за прийнятною ціною.

Скільки коштує сонячна батарея, як сонячну електростанцію купити і яка буде ціна установки всього комплекту сонячних панелей, ви можете дізнатися докладну інформацію, зв'язавшись з нами за телефонами, або замовити у нас на сайті.
Ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин
Або ви можете зателефонувати нам
+38 (096) 4888 393
Сонячна електростанція (СЕС) - це просто знахідка для сучасної людини в світі, де стабільно підвищується ціна на електроенергію, постійно відбуваються перебої в електропостачанні і планета наша оповита викидами від енергетичної та іншої промисловості.

Завдяки описаному Ейнштейном в 1921 році зовнішньому фотоефекту, зараз ми можемо спостерігати унікальні споруди, в яких сонячне випромінювання перетвориться в струм, який використовується як для приватних будинків, так і для великих підприємств або зовсім, на продаж.

Сама станція - це система, основа якої складається з послідовного з'єднання сонячних панелей (фотоелектричних модулів), інвертора (який перетворює постійний струм в змінний) і системи захисту.

При попаданні на фотомодулі сонячних променів, в них генерується постійний струм через що виникає фотоефект. Складаються панелі (моно -, і полікристалічні) з кремнію або на основі арсеніду галію (тонкоплівкові).
Тип - Автономні

Якщо є необхідність в повній незалежності від електричної мережі - встановлюють автономну станцію. До її складу додатково входять контролер заряду і акумулятори. Така конструкція забезпечує об'єкт електрикою 24 години на добу: вдень за рахунок сонячної енергії, а вночі - за рахунок накопиченого в акумуляторах заряду.
Автономні станції відмінно підійдуть тим, у кого немає поруч електромереж, виникають перебої в мережі або ж недостатня їх потужність, ну і хто хоче не залежати від регулярно зростаючих цін на електроенергію.
Сонячні електростанції можуть бути декількох типів:
Тип - Мережеві

Інший вид станцій - це мережева система. Її сенс полягає в тому, що Ви маєте власне джерело електропостачання, але в той період, коли вироблення недостатньо - Ви споживаєте її як зазвичай, з мережі. Цей варіант чудово задовольнить тих, хто не хоче оплачувати величезні рахунки за електрику, зменшуючи свої витрати за рахунок сонця. Але, більшу привабливість цей вид станцій придбав в 2009 році, коли прийняли закон про «зелений» тариф . Власники таких мережевих станцій мають можливість продавати в мережу надлишок своєї виробленої електроенергії за дуже вигідною ціною (по 0,163 € / кВт). Так що така система ще й буде приносити Вам дохід.
Такі комплекти містять, крім основних складових ще й двонаправлений лічильник, який реєструє взяте і віддане в мережу електроенергію. В кінці місяця по різниці, згідно з укладеним договором купівлі-продажу, Вам платить Ваше обленерго.
Тип - Гібридні

Ну і існує третій вид СЕС - це гібридна станція, яка є поєднанням автономної і мережевої. Так як вона підключена до мережі, Ви спокійно можете продавати залишок по «зеленому» тарифу і додатково у Вас є запасена енергія в акумуляторах, на всякий випадок.
Альтернативний вид класифікації

Ще є класифікація станцій по потужності, яку вона буде давати. Так, можна спорудити конструкцію від 0,5 кВт до 1000 .... МВт! Хоча про мегаватах думають вже в промислових масштабах. Нам з Вами вистачить розмаху до 30 кВт, так як саме ця цифра дозволяє відповідно до закону підключити «зелений» тариф для приватних господарств. Вище 30 кВт - вже не можна буде продавати в мережу, а ось для особистого користування - будь ласка.

Для того щоб зрозуміти, яку ж Вам потрібно потужність, потрібно всього лише взяти свої платіжки за «світло» і подивитися скільки Ви витратили на місяць електрики. І тоді, знаючи своє споживання - Ви відразу зрозумієте, яка станція підійде саме Вам: автономна або мережева, на 5 кВт або 20 кВт.

Де ж можна уточнити деталі і замовити попередній розрахунок сонячної станції?

Фахівці ЕкоТехно Інновації нададуть Вам будь-яку консультацію. Допоможуть підібрати вид, потужність, необхідне обладнання і звичайно підрахувати вартість Вашої СЕС.

З турботою про Вас і природу, ТОВ «ЕкоТехно ІННОВАЦІЇ»
Made on
Tilda